skip to Main Content

HopeNow
Drejervej 17
DK – 2400 København NV

CVR number 33018258

______

For GENERELLE forespørgsler: info@hopenow.dk

For PRESSE forespørgsler: michelle@hopenow.dk

For ARBEJDSRELATEREDE forespørgsler: info@hopenow.dk

______

Ansatte

Direktør og Stifter
Michelle Mildwater, Traumeterapeut 
michelle@hopenow.dk
+45 2616 1012

Projektleder
Nicol Savinetti, PhD Social Politik
nicol@hopenow.dk
+45 2494 7622

Administrator
Tanya Stear, MA
tanya@hopenow.dk

Praktikanter

Maria Schnell Nielsen
(Global Refugee Studies, Kandidat, Aalborg Universitet)
maria@hopenow.dk

Rebecca Little
(Development and International Relations, Global Refugee Studies, Kandidat, Aalborg Universitet)
rebecca@hopenow.dk

Gifty Tehoda
(Global Development, Migration Studies, Kandidat, Københavns Universitet)
gifty@hopenow.dk

 

Back To Top